Привітання міського голови до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

.Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Дорогі іллінчани! 

Від депутатського корпусу та колективу Іллінецької міської ради, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Ці державні свята не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення соборності та суверенітету  України, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні  тисячі справжніх патріотів. Це дні, коли варто думати про день прийдешній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Рік, котрий промайнув в календарному вимірі між відзначенням дня народження нашої держави, став визначним в історії Іллінеччини. Адже саме  минулого літа, ми, іллінчани, одними з перших в області продемонстрували приклад єдності та згуртованості заради розвитку рідного краю, заради майбутнього України. Було непросто, довелось долати чимало перешкод, вчитись працювати в нових умовах, однак сьогодні можна з упевненістю сказати – ми прийняли вірне рішення. Підтвердженням цього є реальні справи та проекти, котрі вдалось реалізувати за цей невеликий проміжок   часу.

Щиро дякую кожному жителю міської об’єднаної територіальної громади за  сумлінну працю, за віру, за підтримку та розуміння.  Низький уклін нашим воїнам, завдяки мужності та самовідданості  яких ми маємо можливість працювати, навчатись, святкувати, радіти кожному дню. Величезна подяка іллінчанам, котрі всіляко підтримують та допомагають нашим захисникам.

У такий непростий час нам як ніколи потрібна  впевненість у своїх силах, дружна злагоджена робота та  віра у її успіх.

Зі святом, дорогі земляки! Миру та злагоди, міцного здоров’я,  щастя,  добробуту та достатку кожній родині, душевного спокою та впевненості в майбутньому, порозуміння і згуртованості,  сили і наснаги в усіх  справах, розквіту нашій громаді, гідного життя для кожного її жителя, незламної віри в нашу перемогу та мирного неба над Україною.

Слава Україні! Героям Слава!

Leave a reply