Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє дозвілля мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Приємно зазначати, що наша громада багата на культурні традиції, талановитих та натхненних людей, які своєю плідною працею, невичерпною наснагою звеличують рідний край.

Я, дякую всім вам за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і любов до своєї професії, за гарні творчі ідеї та мистецькі проекти.

Міська влада докладає усіх зусиль, аби допомагати у вирішенні проблемних питань галузі. Це і ремонти приміщень, і закупівля матеріалів та обладнання, і сприяння у проведенні конкурсів та фестивалів, участі іллінецьких виконавців та артистів в обласних та всеукраїнських фестивалях та конкурсах. І таку підтримку ми лише будемо примножувати!

Сердечно зичу усім працівникам культури та майстрам народного мистецтва творчих  здобутків, миру, любові, злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання!

 

Leave a reply