Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем місцевого самоврядування

/Шановні працівники й ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету Іллінецької міської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!
Це велика честь і велика відповідальність працювати на благо рідного міста чи села та представляти інтереси своєї громади. Адже саме до місцевої влади, депутатів міської ради, іллінчани звертаються зі своїми проблемами та турботами, саме від органів місцевого самоврядування, в першу чергу, очікують вирішення багатьох питань, які спрямовані на створення комфортних умов життя – від розвитку соціальної сфери, розбудови інфраструктури до благоустрою та стабільного функціонування житлово-комунального господарства.
Я пишаюся тим, що колектив Іллінецької міської ради, депутатський корпус, виконавчий комітет – це сильна згуртована команда, яка прагне до впровадження змін на краще у кожному населеному пункті нашої громади, вболіває за майбутнє рідного краю, дбає про його розквіт. Саме тому хочу подякувати, усім, хто причетний до цього свята, за активну життєву позицію, нелегку відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Окремі слова вдячності й шани адресую ветеранам місцевого самоврядування. Ми поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, цінуємо мудрі поради та підтримку.
Сердечно бажаю миру, добра, наснаги, нових досягнень і здобутків, злагоди та єдності. Нехай усі розпочаті справи та проєкти принесуть вагомі результати та вдячність людей.

 

Leave a reply