Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем пам'яті та примирення й Днем перемоги у Другій світовій війні

Дорогі  захисники та  ветерани Другої світової війни, працівники тилу, діти війни! Шановні іллінчани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті й примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці весняні травневі дні ми з особливою вдячністю і теплом згадуємо усіх відомих та невідомих героїв, хто своїм життям заплатив за мир і свободу нашої держави. Ми вшановуємо покоління переможців — ветеранів-фронтовиків Другої світової війни та трудівників тилу.

Скільки не минуло б часу, пам’ять про ті роки, про людей, які здобули Перемогу в найжорстокішій, найкривавішій війні, залишається нетлінною.

Доземний уклін жителям нашої громади, хто мужньо захищав рідну землю, відбудовував та піднімав з руїн нашу країну. Вічна пам’ять всім, хто хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах і катівнях, помер від хвороб і ран у воєнний та мирний час.Усвідомлюємо, що без їхнього подвигу не було б незалежної України, не було б сучасної Європи.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, котрі захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. І вони сьогодні, як і їх діди та прадіди – справжні герої.

Дорогі ветерани!

Зичу вам, перш за все, міцного здоров’я, довгих років життя, уваги та турботи близьких і рідних людей, добра й благополуччя. Хай ваші серця будуть зігріті словами подяки за проявлені стійкість духу, мужність, самовідданість, патріотизм.

Усім жителям громади бажаю мирного неба, добра, злагоди та непохитної віри в Україну!

 

 

Leave a reply