Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня медичного працівника

Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я!

З великою повагою щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Ваша праця – важка, жертовна, благородна. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, які даровані людині  – життя та  здоров’я. І у цьому жертовному щоденному служінні часто не має часу на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Сьогодні є ще багато проблем щодо повного фінансування закладів охорони здоров’я, необхідного медичного забезпечення, придбання сучасного обладнання, достойного рівня заробітної плати, проте ви залишаєтесь вірними обраній професії, рятуєте життя людей, лікуєте, ведете превентивну роботу. Ваш професіоналізм, досвід, чуйність та милосердя дають можливість багатьом іллінчанам повернутися до активної діяльності, знову відчути радість життя, дарують надію на одужання. За це велика вдячність від жителів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

Дякую, що у такий непростий час світової  пандемії COVID-19 ви докладаєте всіх зусиль для допомоги хворим та попередження поширення епідемії на території Іллінецького району.

Хочу вкотре запевнити, що міська рада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, створення належних умов праці для медиків, надання якісних медичних послуг населенню, та постійно працює в цьому напрямку.

З нагоди свята зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, сил та наснаги у вашій святій справі! Нехай усе зроблене добро повертається до вас сторицею!

 

Leave a reply