Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Днем Незалежності України

Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші  вітання з найважливішою подією, яка 29 років тому об’єднала всю нашу державу – проголошенням Незалежності України.

Це особливий день, особливе для нашого народу свято. Адже незалежність –  найбільший здобуток української нації, освячений жертовністю та героїзмом  мільйонів борців за волю Української держави.

Україна  і  сьогодні змушена відстоювати право на свій суверенітет, соборність та мирне майбутнє. Тисячі мужніх та відважних патріотів захищають рідну землю  від протиправних посягань російського агресора. Вдячність і  шана усім воїнам-захисникам, котрі зі зброєю в руках боронять нашу  державу . Низький уклін – матерям та батькам, що виховали справжніх патріотів. Вічна слава  Героям, які  віддали своє життя  за Батьківщину. Переконаний, що наш народ зможе гідно пройти ці важкі часи і ми обов’язково переможемо.

У ці святкові дні зичу всім іллінчанам міцного здоров’я,  добра,  злагоди, достатку, сили і наснаги в усіх гарних справах та починаннях. Дякую  за  сумлінну працю, активну громадську позицію, віру в Україну. Від кожного з нас великою мірою залежить, якою бути нашій державі, якою бути нашій громаді, як житимуть наші діти та онуки, бо ми і є Україна.

Нехай серця наповнюються гордістю за Українську державу, радість і достаток панують  у ваших  оселях, а над  Україною буде мирне небо!

Leave a reply