Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем працівників освіти

Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем працівників освіти
Шановні вчителі, викладачі, вихователі, керівники гуртків, тренери, працівники та ветерани
освітянської ниви!
 
Якою б мовою не звучало слово «учитель», воно вимовляється з великою шаною і повагою. Завдяки вашій нелегкій праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, здобути омріяну професію. Саме у школі, коледжі, університеті формується особистість людини, саме від освітян залежить майбутнє  України.
Від усіх жителів нашої громади дякую працівникам освіти за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, які ви даруєте своїм вихованцям, новаторство та ентузіазм у реалізації принципів і вимог Нової української школи.
Особливі вітання адресую ветеранам педагогічної галузі, серед яких й дорогі моєму серцю учителі. Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти, за знання, турботу, любов до своїх учнів.
Безперечно нашим освітянам є чим пишатись. За підсумками 2019-2020 навчального року учні міських закладів загальної середньої освіти вибороли 14 призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів. 8 призових місць посіли учні Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Жаданівської ЗОШ I-III ступенів, Тягунської та Хрінівської філій за підсумками участі в обласних екологічних конкурсах та акціях. 5 перемог в обласних творчих конкурсах та Всеукраїнських виставках здобули вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.
За останні три роки зроблено дуже багато для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів об’єднаної громади. Проведено капітальні ремонти та утеплення дитячих садочків, шкіл, закладів позашкілля, впроваджено енергоефективні заходи, придбано нові меблі, техніку, наочні матеріали та обладнання. Загалом у розвиток освітянської галузі інвестовано понад 28,6 млн грн. Ця робота буде продовжуватись і надалі. Маємо чіткий план дій на майбутнє та сподіваємось, що спільними зусиллями міської влади та педагогів ми забезпечимо високий рівень надання освітніх послуг як у міських, так і в сільських навчальних закладах.
З нагоди професійного свята щиро зичу працівникам освіти міцного здоров’я, творчої наснаги, гордості за досягнення ваших учнів! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх починаннях вас супроводжують успіх і натхнення!
 
 
Leave a reply