Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди славного ювілею - 90-ї річниці заснування газети "Трудова слава"

Щирі вітання журналістам, працівникам, читачам друкованого видання та ветеранам журналістики з нагоди 90-річчя газети “Трудова слава”!

90 років для друкованого видання – це значний відрізок у часовому просторі, це ціла епоха. Від першого свого редакційного світанку й до сьогодні газета «Трудова слава» пліч-о-пліч іде зі своїми читачами, розповідаючи про найважливіші події, про історію рідного краю, про долі людей, досягнення та проблеми.
За усім цим стояли і стоять люди, які плідно трудилися й трудяться на благо спільної справи – нести у світ найціннішу інформацію, достовірну й правдиву.
Із шаною і повагою згадаймо тих, хто творив літопис нашого краю. А це поважні редактори – Семен Болюх, Пилип Мельник, Андрій Фаріон, Анатолій Камінський, котрі нині, на жаль, вже в інших світах. Це декілька поколінь журналістів, кожний з яких вніс часточку своєї праці, таланту, душі, для того, щоб районне видання стало улюбленою газетою іллінчан – Дмитро Кісьора, Василь Горобець, Таміла Вітковська, Тетяна Бродовська, Ігор Радзіх, Степан Ящук, Володимир Логоза, Володимир Теклюк, Євген Таранюк, Руслана Момот, Юрій Кочмар, Юрій Жураківський, Іванна Михайленко, Леся Кондратюк, Людмила Герасимчук та багато інших талановитих майстрів пера.
Відрадно, що серед великого різноманіття друкованих та інтернет-видань наша газета «Трудова слава» не втратила своєї популярності, їй довіряють, її читають, її передплачують.
З нагоди свята зичу колективу редакції газети «Трудова слава» на чолі з редактором Наталією Таранюк міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків у роботі, широкого кола читачів, благополуччя та добробуту в родинах.

 

Leave a reply