Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем працівників харчової промисловості

Привітання міського голови Володимира Ящука з Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники та ветерани підприємств  харчової промисловості!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості.

Гордістю нашої громади є ТОВ “Люстдорф”, молочну продукцію якого споживають не лише в Україні, а й за рубежем, адже вона вирізняється знаком якості і відповідає усім міжнародним стандартам. Підприємство постійно працює над  розширенням асортименту, дбає про задоволення потреб споживача.

Вкотре розпочав сезон цукроваріння Іллінецький цукровий завод, який був заснований  ще  у  1867 році  княгинею Демидовою Сан-Донато. Сьогодні – це потужне підприємство харчової промисловості, яке переробляє 2 тисячі  тонн буряків за добу.

Працює малий бізнес, орієнтований на виготовлення продуктів харчування – кооперативне підприємство «Іллінціхліб», цех  з виготовлення рибної та овочевої продукції під торговою маркою “Мореман” та інші.

Ефективна робота підприємств галузі зумовлена, передусім, професіоналізмом працівників, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Висловлюю щиру подяку всім, хто трудиться у такій необхідній людям сфері.

Успіхів вам, шановні, економічної стабільності, міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя вашим родинам, наснаги та нових виробничих успіхів на благо нашого краю!

Leave a reply