Привітання міського голови Володимира Ящука з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні іллінчани!
     Перегортаємо останні сторінки календаря 2017 року, сповненого надій і тривог, перемог та складних випробувань, напруженої праці й реальних справ. З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Для нашої громади 2017 рік був багатим на нові здобутки, успішні проекти, цікаві знайомства та зустрічі, а головне рік, що минає, згуртував нас, збагатив новим досвідом, дав можливість відчути, що ми самі є творцями власного добробуту і благополуччя. Ми плідно трудились разом – влада, громада та бізнес – для того, щоб умови життя іллінчан стали кращими, а населені пункти – затишними та ошатними. Дякую усім, хто працював для громади у соціальній та економічній сферах, сільському господарстві, в закладах освіти, охорони здоров’я, культури, у комунальному господарстві та бізнесі. Низький уклін захисникам України, завдячуючи мужності та героїзму яких, ми маємо можливість жити й працювати на мирній землі.
      Новорічне свято – це завжди нові надії й сподівання. Тож нехай рік прийдешній стане сприятливим для втілення всіх гарних справ на користь нашої громади, принесе мир, стабільність, злагоду, добробут і зміни на краще. Нехай світло Різдвяної зорі укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил і натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!
     Від депутатів міської ради, від себе особисто сердечно зичу всім жителям Іллінеччини міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, життєвих гараздів, достатку, бадьорого настрою і творчої наснаги! Зустріньмо Новий рік із чистими помислами, наповнім його добрими справами й вчинками, любов’ю до рідних і близьких, своєї малої батьківщини та України.
 
З Новим роком! З Різдвом Христовим!
Leave a reply