Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Міжнародного дня кооперації

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани споживчої кооперації  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання від колективу Іллінецької міської ради, депутатського корпусу та від мене особисто з Міжнародним днем кооперації, який започаткований Міжнародним кооперативним альянсом понад 90 років тому та вже більше 20 років святкується під егідою Організації Об’єднаних Націй.

Традиційно, у першу суботу липня, кооперативні організації всього світу долучаються до глобальних професійних урочистостей, популяризуючи кооперативний рух та ініціюючи обговорення актуальних питань для суспільства в цілому.

Що ж стосується кооперативного руху – рівність завжди була його основоположною цінністю, тож, створюючи та розвиваючи кооперативи, люди свідомо обирають демократичну модель господарювання, чим широко культивують принцип рівності.

Бажаємо вам, шановні кооператори,  миру в країні, міцного здоров’я, добра і щастя, благополуччя й плідної праці на благо нашої громади та подальшого розвитку споживчої кооперації України!

 

 

Leave a reply