Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди 25-річчя від дня заснування ТОВ «Люстдорф»!

Привітання міського голови Володимира Ящука з нагоди 25-річчя від дня заснування ТОВ «Люстдорф»!

.Шановні  ювіляри!

Прийміть щирі вітання з нагоди 25-річчя від дня заснування ТОВ «Люстдорф»!

У цій даті – наполеглива й самовіддана багаторічна праця та високий професіоналізм відданої команди однодумців.

За короткий проміжок часу підприємство, яке в перший рік своєї  діяльності випускало три види  молока тривалого зберігання, виросло до одного  з  найпотужніших  молокопереробних підприємств України, що сьогодні  виготовляє понад 100 найменувань молочної продукції.

Завдяки впровадженню європейських стандартів та технологій, системі забезпечення якості, виробничому досвіду, продукція компанії «Люстдорф»  відома  не лише в нашій країні, а й далеко за її межами.

Історія вашого успіху свідчить про здатність йти вперед попри різноманітні складні виклики, а постійний всебічний розвиток, вдосконалення, безперервний пошук інноваційних технологічних та комерційних рішень є візитівкою роботи колективу, для якого рідне підприємство стало важливою невід’ємною частиною життя.

Я пишаюсь тим, що розвиток ТОВ «Люстдорф» відбувається саме на теренах Іллінеччини, що ми працюємо в одному ритмі, що іллінчани мають роботу з гідною заробітною платою.

Вдячний засновникам компанії Олегу Васильєву та Ларисі Остапенко, генеральному директору Олександру Самохвалову, директору з виробництва Андрію Сопрунову, всьому трудовому колективу за плідну співпрацю, взаєморозуміння, підтримку у реалізації  багатьох важливих проєктів. Адже  підприємство є  зразком  в багатьох аспектах діяльності як виробничої, так і  соціальної, благодійної та одним із найбільших платників податків до бюджету Іллінецької міської територіальної  громади.

У день ювілею зичу ТОВ «Люстдорф» нових здобутків, розвитку, лідерства і процвітання на довгі роки, а  кожному працівнику ─ доброго здоров’я, достатку, натхнення в щоденній праці, реалізації усіх планів, блискучих ідей та реальних можливостей для їх втілення!

 

 

 

Leave a reply