Привітати іллінчан з Днем знань завітали поважні гості

Привітати іллінчан з Днем знань завітали поважні гості

Сьогодні, 1 вересня, привітати з Днем знань та поспілкуватися з педагогами та учнями Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2» завітали народні депутати України Олександр Корнієнко, Роман Грищук, Ірина Борзова, голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Разом з Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком, його заступниками Олегом Дмитриком та Людмилою Трохимець, начальником Управління освіти міської ради Світланою Крот та директором навчального закладу Раїсою Гобеляк вони ознайомилися з матеріально-технічною базою школи, яку оновлено у рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», а саме тут проведено заміну покрівлі, утеплено фасад, облаштовано водовідведення, здійснено ремонт внутрішніх вбиралень із забезпеченням інклюзивності, виконано роботи з благоустрою території навчального закладу.

«Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» ми змогли провести капітальний ремонт найбільшого навчального закладу нашої громади, який тепер відповідає усім сучасним вимогам. У школі створено всі умови для того, щоб наші діти здобували знання у комфортних умовах та отримували лише позитивні емоції від навчання», – сказав міський голова Володимир Ящук.

Поважні гості залишилися задоволені побаченим та побажали усім учням здоров’я, легкого навчання та нових вражень, а педагогам – натхнення у роботі.

Leave a reply