Прийнято бюджет та Програму соціально-економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

 19 грудня відбулося пленарне засідання 24 сесії  міської ради 8 скликання. До порядку денного засідання було внесено 48 питань, кожне з яких є досить важливим для жителів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Однак, основними стратегічними документами для подальшого забезпечення  стабільного функціонування  комунальних закладів і установ, розвитку населених пунктів  громади, які було розглянуто на сесії міської ради, беззаперечно, є  Програма  соціально – економічного розвитку  та проект бюджету Іллінецької міської об’єднаної  територіальної громади на 2018 рік. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2017 рік та основні цілі й пріоритети розвитку в  році прийдешньому інформував перший заступник міського голови Олег Дмитрик. З прогнозованими показниками бюджету на 2018 рік, зокрема зі структурою доходів та його видатковою частиною, ознайомила депутатів начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Також було погоджено внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік. Попередньо проект Програми соціально-економічного розвитку та проект бюджету об’єднаної громади на 2018 рік, як і інші питання, котрі у цей день виносились на розгляд сесії, було детально опрацьовано на спільному засіданні всіх постійних комісій міської ради, тож депутати виявили одностайність у своєму волевиявленні і всі одноголосно прийняли основний фінансовий документ  та програму економічного і соціального розвитку на наступний рік.

Загалом усі присутні на сесії депутати підтримали всі проекти рішень. Так, було затверджено Програму з охорони навколишнього природного середовища Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, Програму підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів, Програму розвитку культури, Програму розвитку фізичної культури та спорту. Усі ці програми діятимуть протягом 2018-2020 років.

Депутати заслухали звіти про хід виконання  в 2017 році програм: “Розвиток освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади”, “Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді”, “Соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади”, “Соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади”, «Питна вода по Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді», використання коштів цільового фонду Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Доповідали з цих питань:  начальник управління освіти міської ради Світлана Крот, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської  ради Олександр Бабушок,  начальник фінансово-економічного  відділу міської ради  Наталія  Загородських.

Було розглянуто  низку питань, що стосувалися комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Депутати ухвалили рішення про прийняття в комунальну власність об’єднаної територіальної громади зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району майнового комплексу Центру дитячої та юнацької творчості, Іллінецької дитячої музичної школи, Тягунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, зміну засновника, назви та затвердження Статуту в новій редакції цих установ. Прийнято в комунальну власність майнові комплекси закладів охорони здоров’я – Тягунської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та ФАПу с.Володимирівка. Також міська рада надала згоду на прийняття в комунальну власність  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади майнового комплексу Іллінецького міжшкільного навчально – виробничого комбінату та Тягунської сільської бібліотеки-філії.

Було прийнято рішення про залишення в громадському користуванні водного об’єкта (ставу) в селі Слобідка, зміну засновника, назви й затвердження Статуту комунальних закладів «Володимирівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко»  та  «Тягунський дошкільний навчальний заклад «Зернятко» Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, про контингент, мережу та оплату навчання в Іллінецькій дитячій музичній школі, розглянуто ряд  земельних питань, що стосувались землеустрою та землекористування.

По завершенні сесійного засідання міський голова Володимир Ящук подякував депутатському корпусу міської ради за плідну злагоджену роботу в цьому році, підтримку всіх проектів, спрямованих на досягнення статусу нашого міста та сіл громади з високою якістю життя. Володимир Миколайович привітав усіх присутніх зі святом Святого Миколая, з новорічними та різдвяними святами й побажав миру, злагоди, добра, достатку кожній родині та процвітання рідній Іллінеччині.

Leave a reply