Пишаємося успіхами наших випускників

112 випускників  цьогоріч завершили навчання у 8-ми загальноосвітніх навчальних закладах  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та отримали атестати про повну загальну середню освіту. Позаду залишилися державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання й незабутні шкільні роки. З хвилюванням діти очікували результатів державної підсумкової атестації, котра проходила у формі ЗНО. Переважна більшість випускників підтвердили рівень навчальних досягнень з базових дисциплін.

9 юнаків та дівчат закінчили школу з відзнакою, 5 із них нагороджені золотою медаллю,  4 – срібною.  Золотою медаллю  відзначено успіхи в навчанні 3 випускниць Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1: Грабовенко Ірини, Грабовенко Юлії, Павленко Тетяни, 2 відмінників Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2»: Осовської  Софії та Найди Богдана. З срібною медаллю закінчили навчання  випускниці Іллінецької ЗОШ I – III ст. №1: Мустаца Марина й  Рудік Серафіма, випускниці   Іллінецького НВК « ЗОШ – гімназія   I – III ст.  №2  Бондарчук Аліна та Іллінецької ЗОШ I–III ст. №3 – Шкромида  Наталія.

Найвищий бал – 12,  за результатами ЗНО отримали учні Іллінецького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа – гімназія I – III ступенів №2″: з української мови – Бондарчук Аліна, з англійської мови – Жураківський Ілля,  з математики – Найда Богдан  і Маслянко Тарас, з історії  – Осовська  Софія і Кравець Катерина, з географії – Осовська Софія, Найда Богдан і Подолян Олександр.

Від міського голови Володимира Ящука, депутатів міської ради привітала випускників трьох міських шкіл із незабутньою подією в їхньому житті начальник управління освіти міської ради Світлана Крот:

 «Цей рік був особливий не лише для одинадцятикласників, їх батьків та вчителів, а й для всієї нашої об’єднаної громади, адже це перший випуск у нашій громаді, крім того, випускники вперше отримають атестати про повну загальну середню освіту Іллінецької міської ради. Тож й управління освіти міської ради разом з вами, дорогі діти, шановні педагоги, складало своєрідний іспит й думаю склало його успішно.

Вірю, що кожен з вас, дорогі випускники,  досягне  омріяної мети. Щиро бажаю бути упевненим у своїх силах та ніколи не зупинятись на досягнутому. Нехай збуваються всі ваші мрії, нехай життєвий вибір буде правильним, а доросле життя не приносить розчарувань!».

Медалістам Світлана Василівна вручила Почесні грамоти  міської ради та пам’ятні подарунки – книгу «Кобзар» Т.Г. Шевченка, та побажала, щоб полум’яне Кобзареве слово слугувало дороговказом в їхньому житті.

Leave a reply