«Разом – ми сила»: на міському пляжі відбувся благодійний вечір

«Разом – ми сила»: на міському пляжі відбувся благодійний вечір
«Разом – ми сила» – під такою назвою 2 липня на міському пляжі відбувся благодійний вечір, метою якого було зібрати кошти на потреби Збройних Сил України.
 
Усі ми знаємо, як не просто нашим захисникам на передовій і ми, в свою чергу, вдячні їм за наші добрі ранки та спокійні ночі. Тому й допомагаємо разом, усією громадою, і не залишаємося байдужими до долі нашої країни.
 
Молоді та юні волонтери громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій», Молодіжна рада при Іллінецькій міській раді, працівники міського Будинку культури та комунального підприємства «Добробут» міської ради, які виступили організаторами заходу, плануючи його, хотіли відволікти глядачів від сумних думок, розвеселити діток та продемонструвати таланти молодих виконавців нашого співочого краю.
 
Виразити свою підтримку українським захисникам іллінчани та гості нашої громади могли придбавши різноманітні смаколики, запашну гарячу юшку, козацьку кашу, сувеніри та патріотичні прикраси.
 
Кожен, хто завітав на захід мав змогу бути активним.
 
Для дітей Kids space – місце розваг та професійного аквагриму. Для дорослих змагання з пляжного волейболу, турніри з шахів організовані Дитячо-юнацькою спортивною школою. Для розкутих – цікаві фотозони.
 
Про страшне сьогодення нашої країни нагадували тематичні світлини у фотосушці.
 
Благодійний захід, ведучими якого були Юрій Борта та Павліна Якубінська, розпочався з хвилини мовчання за нашими Героями, котрі ціною власного життя дають нам можливість жити.
 
Присутні мали змогу почути прекрасні вокальні виступи Божени Момот, Саші Жуковської, Насті Загородньої та Саші Кучковського, Каріни Баніт, дебютним виступом дуету Анастасії Романчі з м. Херсон та Регіни Берест з м. Харків.
 
У фіналі, майже з годинним концертом, виступили гості з м. Липовець, гурт «Дорога до раю».
 
Багато небайдужих людей долучилося до такої благородної справи. Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 15 тисяч гривень.
 
Разом – ми сила! І тільки разом ми досягнемо перемоги!
 
Слава Україні!
Leave a reply