Керівники комунального підприємства «Добробут» представили стратегію розвитку підприємства у 2020 році

Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів робочу зустріч з керівництвом та інженерно-технічними працівниками комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради щодо стратегії розвитку підприємства та пріоритетів на 2020 рік.
Директор комунального підприємства Юрій Вишневський доповів про результати фінансово-господарської діяльності за підсумками 2019 року та ті завдання, над якими працюватимуть у цьому році.
Як зауважив міський голова, головними критеріями оцінки роботи підприємства є рівень виконання основних функцій, надання якісних послуг населенню, отримані прибутки, сплачені податки та заробітна плата. Останні три роки міською радою було інвестовано чимало коштів у зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства, придбання техніки, створення належних умов для праці. На даному етапі керівництву Добробуту необхідно працювати над тим, щоб заробляти кошти, продумати, які додаткові послуги може надавати підприємство, активізувати роботу з розширення кількості абонентів, які сплачують за вивіз твердих побутових відходів, посилити контроль за виконанням укладених договорів, дотриманням громадянами правил благоустрою у місті та селах об’єднаної громади.

Leave a reply