Робота по розгортанню додаткових ліжок та забезпеченню киснем триває: наразі в області розгорнуто 2479 ліжок, забезпечення киснем складає 67 %

Сьогодні, 9 грудня, в онлайновому режимі відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, міськими головами та головними лікарями центральних районних лікарень (окружних лікарень інтенсивного лікування).
Серед питань, що розглядалися – централізоване забезпечення киснем лікарень, розгортання додаткових ліжок, робота мобільних бригад центрів первинної медико-санітарної допомоги, страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я області. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Тетяна Бондаренко, виступаючи на нараді зазначила, що епідситуація на Вінниччині залишається нестабільною, щоденно зростає кількість хворих. Станом на сьогодні в області 7,5 тисяч хворих та 323 особи померли.
За словами Тетяни Бондаренко, наразі в області розгорнуто 2479 ліжок. Активно йдуть роботи по забезпеченню ліжок киснем. Відсоток забезпечення киснем ліжок для ковідних хворих в області збільшився до 67 %, деякі райони вже досягли стовідсоткового забезпечення.
Наступний блок питань стосувався інформації від голів РДА та міських голів щодо питань, які вказані в порядку денному – це використання коштів субвенції з державного бюджету, динаміка робіт по забезпеченню додаткових ліжок киснем, діяльність мобільних груп центрів первинної медико-санітарної допомоги і виконання завдань, визначених в попередніх протокольних рішеннях за наслідками нарад з головами РДА.
Особливу увагу акцентували на забезпечення страхування медичних працівників у випадку захворювання на COVID-19 – вкотре наголошувалося на стовідсотковому охопленні страхуванням лікарів. Наразі застраховано 398 лікарів – це близько 80 % від загальної кількості, і 798 медичних сестер (із 835 медсестер в загальному). Тетяна Бондаренко наголосила на необхідності дотримання відповідності поданої інформації з реальною наявністю страхових полісів для медичних працівників.
Учасники наради поінформували про виконання завдань, визначених у відповідних протокольних рішеннях.
Підбиваючи підсумки, Сергій Здітовецький дав низку доручень за відповідними напрямками роботи, зокрема, у напрямку посилення контролю над освоєнням коштів державної субвенції.

Leave a reply