Родинне свято у Жаданівському дитячому садку

 .На світі білому єдине,
Як і Дніпрова течія,
Домашнє вогнище родинне,
Оселя наша і сім’я.

Д. Білоус

Нещодавно у Жаданівському дошкільному навчальному закладі «Берізка» відбулося свято «Родинне вогнище» в рамках освітнього проекту «Разом до гармонії».
У цьому заході взяли участь понад двадцять родин. Родини Антоненків, Андрієнків, Поторжанських, Сухомудів задушевно виконали українські пісні.
Творчо підійшли до виконання таночків родини Сухомудів, Загаєцьких, Клітних і цим ще більше підняли емоційний настрій у залі. Гучними оплесками вітали усі присутні на заході найменших вихованці дитячого садочка, які разом зі своїми матусями Катериною Мельниченко, Олесею Костяною, Людмилою Шевчук, Мариною Вергелес, Людмилою Абрамович кружляли в українському хороводі «Подоляночка».
Крім цього лунали вірші про неньку-Україну від родин Гусєвих, Вергелесів, Пасічнюк, Клітних.
Бабусі вихованців дошкільного закладу Катерина Сухомудь та Катерина Назарківська виконали пісню «Рідна мати моя». Разом з ними співали матусі Ангелінки Андрієнко та Люби Ройової.
На завершення пролунала пісня «Як у нас на Україні» у виконанні в.о. старости Жаданівського старостинського округу Раїси Кучковської, керівника музичного дитячого садка Тетяни Кушнір та вихователя Галини Безпалько.

Leave a reply