Розпочато капітальний ремонт  Іллінецького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2»

Для покращення енергозбереження будівель закладів освіти об’єднаної громади, забезпечення належних умов для навчання дітей, в місті вже другий рік ведуться роботи з утеплення садочків і шкіл.
Торік було проведено капітальний ремонт у трьох закладах дошкільної освіти з урахуванням енергозбереження: перекрито дах, утеплено фасад та стіни, оздоблено приміщення зовні.
У цьому році розпочато комплекс робіт з облаштування найбільшого навчального закладу громади – Іллінецького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», відповідно до сучасних освітніх стандартів.
Проектом передбачено заміну покриття покрівлі, зовнішнє утеплення фасаду, встановлення системи водовідведення, благоустрій території. Фінансується він з державного бюджету, завдяки перемозі у конкурсі проектів Державного регіонального розвитку.
Наразі проводиться перекриття даху навчального закладу, утеплення стелі та фасаду. Для утеплення закуплено матеріали, які відповідають державним стандартам якості.
Замість шиферного перекриття даху буде використано металочерепицю. Цей матеріал володіє унікальним гідроізоляційними властивостями та здатний протистояти механічним впливам і поривам сильного вітру.
Тепла та суха осінь сприяє проведенню запланованих ремонтних робіт.
Leave a reply