Розпочато обговорення регуляторних актів щодо встановлення місцевих податків і зборів на території Іллінецької міської ОТГ на 2021 рік

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів  на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

     На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій щодо проєктів рішень, на веб-сайті Іллінецької міської ради за посиланняям – http://illintsi.org.ua/ розміщено:

  1. Проєкт рішення  «Про встановлення єдиного податку  для першої та другої  груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».
  2. Проєкт рішення  «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».
  3. Проєкт рішення  «Про встановлення туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

      Проєкти рішень підготовлено відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

      З повним текстом проєктів рішень та аналізом регуляторного впливу кожного проєкту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Іллінецької міської ради за посиланням – http://illintsi.org.ua/ – у рубриці –  «Більше» – «Регуляторна діяльність».

       Розробником проєктів рішень є фінансове управління  та відділ земельних відносин, агропромислового розвитку та екології    Іллінецької міської ради.

      Зауваження та пропозиції до проєктів регуляторних актів  подаються юридичними та фізичними особами, їх об’єднаннями з 08.04.2020 року до 08.05.2020 року включно – з 8:00 до 17:00 (перерва з 12-00 до 12-45 ) у письмовому вигляді:

– на поштову адресу: 22700, м. Іллінці, вул. Соборна, 19.

– на електронну адресу: ill_m_rada@ukr.net.

 Консультації щодо обговорюваних питань за тел.: 2-17-38, 2-18-21,

 097-663-04-93.

 

Leave a reply