Рух –це життя, даруймо його дітям

Для гармонійного розвитку і повноцінної реалізації природного фізичного, інтелектуального, емоційного та творчого потенціалу дитини дошкільного віку вкрай важливо, щоб вона зростала здоровою, міцною, спритною.

Днями в Жорнищенському ДНЗ «Фіалка» відбулося методичне об’єднання вихователів дітей різновікових груп, де розглядалося питання організації оптимального рухового режиму дошкільника в умовах сільського дошкільного навчального закладу.

Учасники методичного об’єднання ознайомилися із фізкультурним розвивальним середовищем. Їх вразило те, що для фізичного розвитку малюків є прекрасний  фізкультурний майданчик, облаштовані бігові доріжки, яма для стрибків, дуги для підлізання, драбини для лазання, гімнастичні лави, пеньочки для ходьби. Крім цього створені належні умови для навчання дітей елементам гри у футбол, волейбол, баскетбол – для цього створені спеціальні площадки з відповідним обладнанням.

Згідно методичних вимог облаштована спортивна зала, де малюки із задоволенням щоденно роблять  ранкову гімнастику та займаються іншими видами спорту.

Вихователь С. Бондаренко провела з вихованцями заняття з фізкультури. Вона відмовилася від традиційної організації заняття, оскільки є прихильником ігрового методу, основою якого є  образ і рух. Тому і дітям, і учасникам методичного об’єднання було дуже цікаво.

Завідувач дошкільним закладом О. Степанець поділилася з колегами досвідом роботи з питань організації фізкультурно – оздоровчої роботи. Були проведені інші методичні заходи щодо удосконалення фахової  майстерності педагогів задля оптимізації освітнього  процесу.

Leave a reply