Санкції проти РФ за останню добу

Санкції проти РФ за останню добу

Вчора пакет санкцій проти Росії ухвалили країни ЄС. Під них потрапили найбільші російські компанії: «Оборонпром», Авіабудівна та суднобудівна корпорації, «Уралвагонзавод», «Роснефть», «Транснафта», «Газпром нафта», «Камаз», «Ростех», «Севмаш», «Совкомфлот». Крім того, накладено персональні санкції на 15 осіб.

Також:

▪️У Росії та Білорусі перестали працювати основні компанії, які видають сертифікати безпеки SSL та TLS для вебсайтів, а саме GeoTrust, Sectigo, DigiCert, Thawte, Rapid.
▪️ Японія розширила список товарів, заборонених до експорту в РФ. Тепер до росіян не приїде нове японське обладнання для морської та авіаційної безпеки, телекомунікаційне обладнання та засоби зв’язку.
▪️ Лондон призупиняє експорт до РФ предметів розкоші. Британські автомобілі, дорогий одяг та картини тепер не потраплять до маєтків російських олігархів.
▪️ Найбільша авіакомпанія Південної Кореї Korean Air призупиняє пасажирські рейси до Москви. РФ може залишитися взагалі без авіаперевізників, так як можливостей обслуговувати літаки через теперішні санкції також буде неможливо.
▪️ Ключові міжнародні асоціації бізнес-освіти MBA, BGA та EFMD призупиняють членство та акредитації для російських інституцій. Відповідно — російські дипломи більше не визнаються у світі.
▪️ Французька компанія, всесвітньо відомий виробник шин, Michelin призупиняє виробництво в РФ та екпорт своєї продукції до цієї країни.

Про збільшення санкцій знову заявили США.

Бережіть себе, будьте в безпеці та спостерігайте, як ворог провалюється на саме дно.

Leave a reply