Санкції проти РФ за останню добу

Санкції проти РФ за останню добу
Почалася 22-га доба захисту України від російського вторгнення. І кожен день їхньої агресії наближає Росію до занепаду. Світові лідери вже застосували понад 6000 санкцій до окупанта й на цьому не зупиняються.
 
▪️ Росію виключили зі складу Ради Європи після 26 років участі в організації. Це перша країна в історії Ради Європи, яка була виключена з організації.
▪️За даними аналітичної компанії Sensor Tower, з російського App Store були видалені 6982 застосунки з початку війни в Україні.
▪️ Головний офіс Samsung у Кореї стверджує, що вони припинили поставки своєї продукції в Росію.
▪️Лідер розробки та дослідження бездротових засобів зв’язку Qualcomm зупинив продаж своїх продуктів російським компаніям.
▪️ Games Workshop призупиняють продаж продукції Warhammer у РФ.
▪️Кінокомпанія Paramount призупинила роботу на території РФ.
▪️Фармацевтичні компанії Pfizer, Lilly, AbbVie, Sanofi та MSD відмовляються проводити в Росії клінічні дослідження своїх препаратів. Раніше ці компанії повідомили про зупинення діяльності в Росії.
▪️Кава Illy припиняє постачання до РФ.
▪️Міжнародна шахова федерація FIDE перенесла Всесвітню шахову олімпіаду 2022 року з Москви до Індії і також тимчасово усунула збірні РФ та Білорусі від участі у змаганнях.
 
Доки Росія продовжує війну в Україні, РФ стрімкими темпами летить у демографічну яму, вибратися з якої буде дуже складно…
Leave a reply