Санкції проти РФ за останню добу

Санкції проти РФ за останню добу
Цифрова блокада агресора сягає критичної позначки. Росіяни невдовзі не лише не зможуть відправити електронного листа, але навіть і паперового. Виробляти папір немає як та немає за що. Щодня світові техкомпанії припиняють співпрацю з росіянами та йдуть з їхнього ринку.
 
▪️Два великі світові розробники програмного забезпечення, американський Veeam та іспанський VyOS, призупинили свої продажі в країні агресора та відмовився від співпраці з російськими організаціями.
▪️Американський виробник телекомунікаційного обладнання Juniper Networks призупинив усі продажі, доставку продуктів та послуги підтримки для клієнтів у Росії та Білорусі.
▪️Гігантська японська корпорація, виробник електроніки та ІТ-компанія Fujitsu припинила всі свої замовлення у РФ як на товари, так і на послуги.
▪️Агентство Bloomberg зупиняє діяльність на території Росії та Білорусі. Клієнти цих країн втратять доступ до всіх продуктів компанії, зокрема термінал та електронні торгові платформи.
▪️Американська корпорація, розробник, видавець і дистриб’ютор відеоігор Electronic Arts (ігри серій The Sims, FIFA, Need for Speed, Medal of Honor, тощо) призупинили продажі ігор в Росії.
 
Боротьба триває. Не здаємося!
Leave a reply