Секретар міської ради Наталія Чигрин привітала з днем народження голову міської організації ветеранів Михайла Танасієнка

21 листопада день народження відзначав Михайло Прокопович Танасієнко. Понад 11 років він очолює міську  організацію ветеранів, бере активну участь у громадському житті  нашої громади, дбає про захист інтересів ветеранів війни і праці. Як голова ветреранської організації велику увагу приділяє військово-патріотичному вихованню молоді. Завдячуючи  його старанням  у приміщенні, де базується ветеранська організація, облаштовано музейну патріотичну кімнату, експонати та стенди якої розповідають про іллінчан-захисників України різних поколінь. Михайло Прокопович проводить екскурсії та різноманітні заходи патріотичного спрямування для дітей та молоді.

З днем народження цю поважну та шановану людину привітала секретар міської ради Наталія Чигрин. Передала найщиріші вітання міського голови та депутатів міської ради, вручила іменникові квіти та подарунок. Наталія Анатоліївна побажала ветерану ще довго залишатися в життєвому строю, мати міцне здоров’я, сили, енергію й надалі продовжувати активну громадську діяльність. Подякувала за ту велику роботу, яку проводить Михайло Прокопович, активність та небайдужість.

Leave a reply