Із 80-річчям вітали одного з найповажніших педагогів нашої громади Миколу Васильовича Поцілуйко

Із 80-річчям вітали одного з найповажніших педагогів нашої громади Миколу Васильовича Поцілуйко

Свій славний 80-річний ювілей відсвяткував Поцілуйко Микола Васильович – талановитий вчитель, мудрий наставник, знавець дитячих душ.

Свою трудову діяльність ювіляр розпочав у 1959 році в Якубівській семирічній школі. У 1974 році почав працювати вчителем фізичної культури в Іллінецькій середній школі №2 (нині Іллінецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2” Іллінецької міської ради), де працює й на даний час.

Зі славним ювілеєм іменинника від міського голови Володимира Ящука привітала секретар міської ради Ірина Колтунова та передала квіти і подарунок від міської ради.

«Ваш багатий досвід, професіоналізм, творчі й педагогічні досягнення є надзвичайно важливими для освітньої галузі, – сказала Ірина Миколаївна. Завдяки Вашій мудрості, толерантності, почуттю відповідальності Ви здобули заслужений авторитет у колег, батьків, учнів та жителів міста. Бажаю Вам оптимізму, наснаги, творчої енергії. Нехай успіх й вдача супроводжують Вас в усьому».

З побажаннями міцного здоров’я, оптимізму та невичерпної енергії до ювіляра також  звернулася начальник управління освіти міської ради Світлана Крот.

 

Leave a reply