Семінар – практикум «Співпраця закладу позашкільної освіти і закладів загальної середньої освіти в розвитку ключових компетентностей дітей»

21 лютого 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся семінар на тему: «Співпраця закладу позашкільної освіти і закладів загальної середньої освіти в розвитку ключових компетентностей дітей». На захід були запрошені педагоги-організатори, вчителі трудового навчання, методисти управління освіти Іллінецької міської ради.

Роботу семінару розпочав директор Ігор Школьний, який презентував роботу закладу: в 11 гуртках навчається 530 дітей. Освітній процес здійснюють 13 педагогів.

Методист Ткаченко Людмила звернула увагу присутніх на  взаємозв’язок Центру дитячої та юнацької творчості з освітніми установами Іллінецької об’єднаної територіальної громади. Це не лише гурткова робота в школах міста, а й координація діяльності органів учнівського самоврядування старшокласників, робота з педагогами-організаторами, взаємодія з Вінницькою обласною радою старшокласників.

Методист Ольга Бабенко  розповіла про роботу педагогічного колективу,  акцентувала увагу на інноваційній діяльності гуртків, зокрема на проектній діяльності.

Керівник гуртка автомоделювання Тарас Гримак представив рекламний проспект гуртка. Вже 5 років працює гурток, вихованці якого здобули 16 перемог в особистому заліку та 5 командних в обласних конкурсах. П’ять разів наші автомоделісти брали участь у Всеукраїнських конкурсах.

Поліщук Ірина, керівник гуртка «Студія естрадного співу», провела з учасниками семінару комунікативні ігри.

Після огляду виставки дитячих робіт всі присутні взяли участь в майстер-класах: «Гольниця» (Сігнаєвська Наталія – керівник гуртка «Творчість і фантазія»), «Квіти з фоамірану» (Гулеватенко Наталія – керівник гуртка «Креативне рукоділля»), «Янголята з кукурудзяного листя» (Герасимець Тетяна – керівник гуртка «Народна творчість»).

Проведення заходу сприяло активізації співпраці закладу позашкільної освіти з закладами загальної середньої освіти. Адже місія нової української школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителями, учнями і батьками.

 

Leave a reply