Семінар - практикум з фізичної культури

Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти Іллінецької міської ради 18 грудня на базі Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар – практикум учителів фізичної культури: «Індивідуально – диференційований підхід як важливий компонент фізичного виховання учнів».

Індивідуалізація та диференціація навчально-виховного процесу, в тому числі і під час проведення занять з фізичної культури, є пріоритетною складовою особистісно – орієнтовної моделі освіти, спрямованої на цілісний розвиток особистості.

Під час практичного блоку семінару учасники відвідали урок фізичної культури у 5 – Б класі, учитель Покрищук Олександр Михайлович, де мали змогу побачити особливості застосування індивідуального та диференційованого підходу. Цікавим та змістовним був виступ учителя фізкультури Якубівської філії про створення безпечних умов під час проведення занять з фізкультури.

Під час круглого столу учителі зі своїм керівником методичного об’єднання Ярославською О.І. проаналізували та оцінили якість проведення відкритого уроку та надали рекомендації з викладання предмету в сучасній українській школі.

Leave a reply