Серпнева педагогічна конференція 2019

28 серпня відбулася міська педагогічна конференція 2019 р. з теми «Про підсумки розвитку галузі освіти за 2018 – 2019 н. р. та завдання на 2019 -2020 н. р.»

У конференції взяли участь Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Олександр Лемещенко, педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Конференція розпочалася відеороликом про Нову українську школу. Ця реформа розпочалася у вересні 2018 р., а для Іллінецького НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназія №2» – з вересня 2017 р., саме тоді школа взяла участь у пілотному проекті Нова українська школа.

У своєму виступі начальник управління освіти Світлана Крот проаналізувала розвиток галузі за 2018 – 2019 н. р., а саме: закцентувала увагу на позитивних аспектах Нової української школи, детально проаналізувала результати ЗНО по закладах загальної середньої освіти, вказала на недоліки та окреслила кроки до успіху, звітувала про витрати на галузь загалом (проведення поточних та капітальних ремонтів, закупівля обладнання тощо).

Цьогоріч серпнева конференція проходила в новому форматі: після офіційної частини учасники продовжили роботу в 8 локаціях, які, на відміну від звичайних методичних об’єднань, проходили в режимі живої дискусії, спілкуванні, вирішенні проблемних запитань. Кожна локація протягом засідання виробила та подала до резолюції конференції свої пропозиції та рекомендації.

Leave a reply