[:ua]Сесія міської ради[:]

[:ua]

6 січня 2019 року відбулась 43 – та сесія міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 17 депутатів.

Одним із перших народні обранці розглянули питання щодо внесення змін до  бюджету ОТГ на 2019 рік. Було виділено кошти на підтримку житлово-комунального господарства, співфінансування будівництва Борисівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, виготовлення проектно – кошторисної документації на будівництво басейну в м.Іллінці, оплату навчання за угодою студентів – іллінчан у Вінницькому національному медичному університеті, виділення одноразової допомоги дітям – сиротам і позбавленим батьківського піклування, які досягнули 18 річного віку тощо.

Також цього дня депутати вирішували питання, які стосувалися як організаційних моментів, так і нормативно – правових. Передано будівельні матеріали КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради, які були використані для ремонтних робіт. Виділено матеріальну допомогу учасникам АТО, краянам, які потребують її у зв’язку із лікуванням важких хвороб та на поховання померлих.

Було заслухано звіти про виконання програм, які передбачають підтримку воїнів АТО, розвиток первинної медичної ланки, культури, соціальний захист жителів населених пунктів ОТГ, в тому числі громадян похилого віку та осіб із обмеженими фізичними можливостями, охорони навколишнього середовища, зайнятості населення тощо.

15 проектів рішень по земельних питаннях отримали позитивну оцінку депутатів. Акцентувалась увага на основних аспектах розвитку освітньої галузі, перспективних проектах, як-от будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини поблизу села Борисівка, будівництво басейну в м.Іллінці, встановлення сонячної електростанції поза межами населеного пункту ОТГ – села Красненьке.

Всі проекти рішень попередньо детально обговорювалися на засіданнях депутатських комісій, а тому чергова сесія  пройшла без палких дискусій і, як завжди,  досить плідно.

На завершення сесії міський голова від депутатського корпусу та колективу міської ради привітав з днем народження депутатів міської ради Жанну Вітковську та Володимира Полуденного. Побажав їм міцного здоро’я, щастя, достатку, благополуччя та й надалі активно працювати на благо Іллінецької громади.

[:]

Leave a reply