Шановні іллінчани та гості нашої громади!

[:ua]

Запрошуємо вас на Міжнародний фестиваль-конкурс народно-хорового співу ім.В.Іжевського  за  участі  найкращих хорових  колективів Латвійської Республіки, Республіки Польщі, Республіки Білорусь та 13 областей України, котрий проходитиме 11-12 травня в  м.Іллінці. 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

11травня
10.30. – святкова хода учасників фестивалю центральною площею міста.

11.00. –  урочисте відкриття фестивалю на площі перед районним Будинком культури; відкриття горельєфу Віталію Іжевському з нагоди 100-річчя від дня народження.

12.00.- початок фестивалю-конкурсу. РБК.

18.00.- підведення підсумків. Нагородження учасників. РБК.

12 травня

11.00. – святковий гала-концерт переможців на центральній площі міста та виступ заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка», керівник –  заслужений працівник культури України, професор Інституту мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв Петро Андрійчук.

Організатор фестивалю – КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» та родина Іжевських.

Підтримка фестивалю: Іллінецька міська рада, управління культури і мистецтва Вінницької облдержадміністрації; Вінницький обласний центр народної творчості.

Генеральний інформаційний партнер – UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ

 

[:en]

Запрошуємо вас на Міжнародний фестиваль-конкурс народно-хорового співу ім.Віталія Іжевського, котрий проходитиме 11-12 травня в будинку культури та на центральній площі м.Іллінці. 

[:]

Leave a reply