Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі іллінчани!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі іллінчани!

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Це – найпотужніша і найбільша катастрофа, яку коли-небудь спричиняв мирний атом. Ця подія – нагадування про небезпеку використання атомної енергетики, про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які ця вона принесла довкіллю та людям.

Прикро, що сьогодні, у 2022 році, світ зіштовхнувся з новим викликом – захопленням Чорнобильської та Південноукраїнської АЕС російськими військами та подальшим «ядерним терором». Дякуємо всім працівникам, які перебуваючи в заручниках, стояли на захисті ядерної та радіаційної безпеки, нашим військовим та рятувальникам, які мужньо захищають нашу безпеку та рятують світ від нових ядерних загроз.

Низько схиляю голову перед неоціненним подвигом, мужністю та героїзмом, відвагою ліквідаторів, які віддали найцінніше, задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

Нехай ніколи не повториться жах тієї страшної катастрофи! Здоров’я і довголіття ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, миру та перемоги!

З повагою – Іллінецький міський голова Володимир Ящук

Leave a reply