Ще одна важка втрата для Іллінецької громади

Ще одна важка втрата для Іллінецької громади

Іллінеччина втрачає найкращих синів, справжніх патріотів, воїнів, які віддають свої життя в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Вчора наша громада попрощалася з загиблим воїном Володимиром Лисюком, а сьогодні, 20 липня, проводжаємо в останню путь ще одного земляка – Сергія Пиндика.

Народився Сергій 22 червня 1975 року у с. Кошлани Оратівського району, де і пройшло його дитинство. Згодом сім’я Пиндиків переїхала до Криму. Там пройшла його юність.

У 2008 році Сергій переїздить у м. Іллінці. Тут працює вантажником у ТОВ «Люстдорф», механізатором в Іллінецькому аграрному фаховому коледжі.

Разом з дружиною Світланою виховують 3 дітей, будують плани на щасливе майбутнє.

Як справжній патріот, вірний син України Сергій брав участь в антитерористичній операції, а коли росія розпочала повномасштабну війну без вагань став на захист рідної землі, майбутнього для своїх дітей.

Сергій Пиндик був мужнім та відповідальним солдатом, відважно виконував накази командира і вірно служив народові України.

Але 17 липня 2022 року ворожий снаряд обірвав життя Героя.

Попрощатися з загиблим воїном, розділити біль непоправної втрати з рідними  прийшли односельчани, колеги, друзі, керівництво громади та усі хто його Сергія.

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий спомин про Героя-Захисника України стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Герої не вмирають! Слава Україні!» – звернувся перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик до рідних воїна.

Як добру і чуйну людину, хорошого друга, відповідального і вправного працівника, який міг впоратися з будь-якою роботою, опанувати будь-яку сільськогосподарську техніку, згадують Сергія колеги й директор Іллінецького аграрного фахового коледжу, депутат Вінницької обласної ради Василь Пиндус.

Щирі слова співчуття рідним та близьким також висловила волонтер громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Оксана Попик.

Поховали Героя-Захисника України Сергія Пиндика у м. Іллінці на Морозівському кладовищі під триразовий збройний салют та Державний Гімн України.

Слава Героям України!

Вічна і світла пам’ять Герою …

Leave a reply