Ще одним мужнім воїном-іллінчанином поповнився стрій Небесного війська…

Ще одним мужнім воїном-іллінчанином поповнився стрій Небесного війська…

Сьогодні, 9 травня, іллінчани живим коридором, стоячи на колінах з квітами в руках та сльозами на очах зустріли тіло земляка, Героя – Захисника України, солдата Олексія Великого.

Народився Олексій у 1993 році в Іллінцях. Закінчив Іллінецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2». Працював в Іллінецькому цукровому заводі, магазині будівельних матеріалів, не цурався ніякої роботи.  

Після смерті матері, підтримкою та опорою для нього стала старша сестра.

«Він мав «золоті руки», вмів все робити та лагодити… Безвідмовно усім допомагав. Був розсудливим, добрим, стриманим, щирим…» – кажуть про Олексія усі його друзі та знайомі.

У 2011 році Олексій Великий був призваний на строкову військову службу.  

2 березня 2022 року, в час, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України, був мобілізований на захист нашої держави.

У складі Вінницького стрілецького батальйону солдат Олексій Великий мужньо і стійко, пліч о пліч з побратимами, протистояв рашиським загарбникам.

6 травня, під час бойових дій в районі населеного пункту Лиман на Донеччині, Олексій загинув.

Він до останнього подиху зі зброєю в руках захищав незалежність і територіальну цілісність нашої країни, нашу свободу.

Попрощатись з Героєм, розділити біль непоправної втрати з рідними та провести його в останню путь прийшли жителі міста, друзі, керівництво громади, всі хто знав Олексія.

«Смерть Олексія це не тільки біль родини, це – біль усієї нашої громади. Саме завдяки таким хлопцям, їх жертовності, героїзму ніхто і ніколи не зможе завоювати та перемогти Україну», – звернувся до рідних Олексія Великого перший заступник міського голови Олег Дмитрик.    

Поховали Героя на Варварівському кладовищі під триразовий збройний салют.

Олексій був справжнім патріотом, вірним сином України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Слава Героям України!

Вічна і світла пам’ять нашому Герою – Захиснику Олексію Великому …

Leave a reply