Щотижнева оперативна нарада

Перша оперативна нарада у 2018 році під керівництвом міського голови Володимира Ящука відбулась 15 січня. Участь в оперативній нараді взяли: заступники міського голови, секретар міської ради, в.о. старост, начальники  управлінь та відділів, працівники апарату міської ради,  головний лікар комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, директор комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради», керівники комунальних підприємств «Добробут» та «Іллінціводоканал».

У ході наради міський голова окреслив коло основних завдань на найближчу перспективу. «Розпочався новий рік, – зауважив Володимир Миколайович, – тож вже не час згадувати минулорічні успіхи, а потрібно починати працювати. Роботи є чимало. Усі завдання визначені Програмою соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.  Вже в січні старости можуть виготовляти проектно-кошторисну документацію на проекти, які планується реалізувати в цьому році, для того, щоб з настанням теплих погожих днів приступити до роботи. Необхідно спланувати дати проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, аби прозвітувати перед жителями громади про проведену роботу». Очільник  громади наголосив, що у 2018-му році буде й надалі проводитись модернізація закладів соціальної сфери та комунального господарства, впроваджуватимуться енергоефективні технології, реалізовуватимуться заходи щодо благоустрою територій та збереження навколишнього природного середовища.

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик поінформував учасників наради про демографічну ситуацію в об’єднаній територіальній громаді та районі.

Leave a reply