Щирі вітання з професійним святом приймали працівники дорожньо-ремонтної служби Іллінеччини

Сьогодні, з професійним святом, яке відзначаємо щороку в останню неділю жовтня, працівників дорожньо-ремонтної служби району вітали Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, директор філії «Липовецький райавтодор» Петро Кицюк, начальник Іллінецького дорожньо-ремонтного пункту Володимир Дацюк.
Звертаючись до присутніх міський голова відзначив, що одним із найважливіших аспектів забезпечення успішного соціально-економічного розвитку об’єднаної громади, району, як і нашої держави загалом, на сучасному етапі є якісні дороги та стабільне й ефективне функціонування транспортної інфраструктури. Він наголосив, що протягом цього року було зроблено дуже багато у напрямку проведення капітальних та поточних ремонтів доріг державного й місцевого значення на території Іллінецької громади. А це має виняткове значення для покращання умов пасажирських і вантажних перевезень, якісного автомобільного сполучення із сусідніми регіонами, безпеки дорожнього руху.
Володимир Миколайович подякував шляховикам за нелегку щоденну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та відповідальне ставлення до своєї роботи. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, миру та добробуту.
З нагоди свята кращих працівників було нагороджено почесними грамотами міської ради та пам’ятними подарунками.
Чимало теплих слів й щирих побажань прозвучало на адресу працівників Іллінецького дорожньо-ремонтного пункту філії «Липовецький райавтодор» й від їх безпосередніх керівників. Директор філії «Липовецький райавтодор» Петро Кицюк від усього колективу подякував міському голові за підтримку та допомогу, тісну співпрацю, зауваживши що лише спільні зусилля забезпечать реальні кроки для покращання стану та надійності наших доріг.

Leave a reply