Шість «зелених» коридорів та припинення вогню із 9:00 до 21:00 погодили Україна та РФ

Шість «зелених» коридорів та припинення вогню із 9:00 до 21:00 погодили Україна та РФ

Україна та Російська Федерація погодили припинення вогню з 9:00 до 21:00 для евакуації населення шістьма гуманітарними коридорами. Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук на брифінгу 9 березня

– О пів на шосту ранку ми отримали повідомлення від Російської Федерації щодо погодження раніше запропонованих нами маршрутів, а також направлення листа до «Червоного Хреста» з таким погодженням, – сказала Ірина Верещук. – Ми направили свого листа до МКЧХ. Відбувається телефонна розмова Дениса Шмигаля з керівником Пітером Майєром на предмет утвердження такого погодження.

За її словами, військові погоджуються припинити вогонь з 9:00 до 21:00. За наступними напрямками відкриваються наступні коридори.

 Енергодар – Запоріжжя.
Суми – в напрямку Полтави.
З Маріуполя в напрямку Запоріжжя.
Волноваха – в напрямку міста Покровськ.
Ізюм – Лозова.
Київська область: з міст Буча, Ворзель, Ірпінь. Бородянка, Гостомель в місто Київ через Стоянка, Білгородка.

– Окремо хочу зупинитися на місті Ворзель. Там, в будинку «Малятко» 50 діток і 26 людей персоналу, – сказала Ірина Верещук. – Це окрема спецоперація по цьому дитячому будинку. Ми дуже просимо війська РФ дотримуватися взятих ними на себе зобов’язань.

Leave a reply