Школа інноваційних технологій для вчителів 1-2 класів НУШ

Нова українська школа невпинно розвивається. Працювати за новим стандартом інколи непросто, але неймовірно цікаво, адже у кожного вчителя з’явився простір для творчості та самовираження.

18 грудня 2019 року на базі Лисогірської філії Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа-гімназія №2» відбулося засідання Школи інноваційних технологій для вчителів 1-2 класів НУШ.

Учасники заходу мали можливість переглянути урок Юлії Невмержицької «Я досліджую світ: природнича галузь» на тему «Прості спостереження і досліди. Використання природніх і штучних матеріалів».

Усі присутні були вражені організацією дослідницької діяльності на уроці, ґрунтовними знаннями і вміннями дітей, креативним підходом учителя щодо використання прийомів і методів для досягнення мети уроку.

Досліджуючи воду, сніг, лід, діти самостійно робили висновки. Пошукова діяльність, позитивна атмосфера сприяли згуртуванню колективу. Діти, об’єднавшись у групу, показали вміння домовлятися, працювати один з одним.

Урок української мови в 1 класі провела Тетяна Шрейтер. Усі види робіт учителька майстерно пов’язала темою тижня «Зимові свята» та темою дня «Як підготуватися до свята». Дидактичні ігри розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Обидва заняття були змістовними та цікавими, проведені згідно з вимогами Концепції Нової української школи.

Вчителі активно включались в обговорення уроків, пропонуючи конструктивні рішення з питань освітнього процесу в класах Нової української школи.

Leave a reply