Школо, прощавай!

25 травня 2018 року у загальноосвітніх школах Іллінецької міської ради відбулись урочисті заходи з нагоди Свята  останнього дзвоника.

Промайнув іще один навчальний рік. І для учнів, і для вчителів – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Із завершенням навчального року та Святом останнього дзвоника учнів та педагогів загальноосвітніх шкіл привітали начальник управління освіти Світлана Крот,  заступник начальника управління освіти Олексій Животівський, методисти управління освіти Іллінецької міської ради.

Гості побажали учням, щоб набуті знання  для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього навчання у вищих навчальних закладах, гарантією реалізації їхніх мрій та задумів.

Традиційно були підведені підсумки роботи за навчальний рік. Нагороджені учні – переможці предметних олімпіад, конкурсів, змагань та фестивалів, вручені Похвальні листи учням 3 – 8  та 10 класів за відмінні успіхи в навчанні.

У всіх навчальних закладах міської об’єднаної громади Свято останнього дзвоника пройшло в теплій, хвилюючій атмосфері.  Малеча тішилась початком таких очікуваних літніх канікул, а 76 одинадцятикласників прощалися із безтурботним шкільним  життям, вчителями.

То ж побажаймо випускникам – 2018  високих балів на ЗНО!

Leave a reply