Шлях до здоров’я, бадьорості, сили

Як наповнити життя дітей захопливою діяльністю, радістю відкриттів та щасливим проживанням кожного дня ? Таке питання вирішують педагоги та батьки вихованців Іллінецького ДНЗ № 4 «Малятко» в процесі своєї співпраці та співтворчості, в основі яких лежить віра в дитину та її можливості. Одним з пріоритетних питань, які вони вирішують, є забезпечення фізичного та духовного розвитку малюків.

Днями у дитячому садку був проведений день дозвілля «Шлях до здоров’я, бадьорості, сили». У ньому брали участь усі: діти, їхні батьки, працівники дошкільного закладу.

Розпочалось дійство загальним флешмобом. У гості прийшли герої мультфільму «Фіксики», які розважали малюків впродовж усього свята. Були тут захоплюючі конкурси, естафети, змагання, спортивні нетрадиційні цікаві завдання, танці та вправи. Відрадно те, що батьки активно вболівали за дітей і своєю участю в дозвіллі були для них прикладом і предметом гордості.

Журі об’єктивно оцінило старання всіх учасників і провело нагородження медалями та солодкими сюрпризами.

Такі заходи корисні не лише для родин вихованців, але й для педагогів, адже це допомагає їм краще зрозуміти кожну дитину та її родину, налагодити по – справжньому партнерські стосунки з батьками.

Leave a reply