Славний ювілей

Напередодні найулюбленішого і найщемнішого  свята усіх школярів – Останнього дзвінка – Красненьківська ЗОШ I-III ступенів зустрічає свій славний ювілей – 110 років з дня заснування закладу. Це святкування стало незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів.

Поринути в минуле, спогади дитинства змогли всі ті, хто був присутній на святковому концерті, а це випускники різних років, ветерани педагогічної праці.

Зі словами вітань до усіх присутніх звернулась заступник голови Іллінецької міської ради Людмила Трохимець, яка подякувала колективу школи за невтомну працю, за атмосферу, в якій діти почувають себе затишно.

До вітань приєднались начальник управління освіти міської ради Світлана Крот, в. о. старости Красненьківського старостинського округу Валерія Підлісняк, керівники СТОВ «Нива» с. Красненьке Світлана Лановенко та Анатолій Кучинський, генерал-майор, випускник 1966 р., Володимир Мазур, директор Красненьківського сільського будинку культури Ніна Метельська, Волошенюк Віктор Вікторович, голова ветеранської організації села, краєзнавець, які побажали усім міцного здоров’я, благополуччя, віри у завтрашній день.

Директор школи Галина Брижак зі словами вдячності звернулась до ветеранів педагогічної праці, чиї палкі, гарячі душі та надзвичайна закоханість у свою справу ще відлунюють у стінах школи. Подякувала спонсорам та меценатам – керівництву СТОВ «Нива», Іллінецькій міській раді, які,  як і годиться,  завітали з подарунками – плазмовим TV  та кольоровим принтером.

Галина Григорівна зауважила, що цьогоріч у школі ювілейній випуск:    80-й раз випускникам вручатимуть атестати про повну загальну освіту.

Щирі вітання гостей перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій взяли участь усі учні та педагоги школи. Святковими тортами пригостили усіх присутніх керівництво СТОВ «Нива» с. Красненьке Світлана Лановенко та Анатолій Кучинський, а також директор СБК Ніна Метельська.

Це було свято школи, яку люблять, яку не забувають, якій допомагають.

Leave a reply