Служба зайнятості, як сервісна служба, співпраця Іллінецької районної філії ВОЦЗ з Іллінецькою міської об’єднаною територіальною громадою

З даного питання на нараді у міського голови Володимира Ящука, яка щопонеділка проходить в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді, виступив сьогодні директор Іллінецької районної філії  Вінницького обласного центру зайнятості Сергій Семенюк. Він зокрема розповів учасникам наради про спектр послуг, які надає районна філія жителям району, окреслив особливості ринку праці Іллінеччини, розкрив питання тісної співпраці філії з Іллінецькою міською радою.

Присутніх цікавило, скільки жителів об’єднаної громади скористалися послугами служби зайнятості у 2019 році, скільки безробітних перебувають на обліку станом на кінець січня поточного року, які роботодавці громади співпрацюють із районною філією.

Сергій Семенюк висловив вдячність таким підприємствам, як Іллінецький цукровий завод, комунальне підприємство «Добробут» Іллінецької міської ради, ТОВ «Люстдорф», СТОВ «Україна» с.Тягун, ПАТ «Жорнище» с.Жорнище, СТОВ «Злагода» с.Павлівка, Іллінецький цегельний завод, з якими впродовж останніх років налагоджено тісну співпрацю. Це ж можна сказати і про ряд фізичних осіб – підприємців.

Сергій Андрійович також розповів, що системною є співпраця районної філії з Іллінецькою міською ОТГ. У 2019 році було укладено 12 договорів на організацію громадських робіт на  суму 140 тис. 191 грн. У роботах взяли участь 85 осіб безробітних.

В учасників наради жвавий  інтерес викликало й питання особливостей сучасного ринку праці як у державі, так і на Вінниччині.

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик у короткій презентації навів промовисті статистичні дані про кількість жителів ОТГ, кількість працюючого населення та їх внесок у бюджет об’єднаної територіальної громади, про втрати місцевого бюджету від тіньової зайнятості працівників та несплати податків роботодавцями.

На завершення наради Іллінецький міський голова Володимир Ящук подякував директору філії за змістовну інформацію та наголосив, що Іллінецька міська об’єднана територіальна громада й надалі тісно співпрацюватиме зі службою зайнятості, адже у нас спільна мета – забезпечення добробуту жителів громади.

Leave a reply