Сьогодні одинадцятикласники здавали ЗНО з математики

Сьогодні одинадцятикласники здавали ЗНО з математики

21 травня, тестуванням з хімії, розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Сьогодні, 28 травня, 11-класники складають ЗНО з математики.

В Іллінцях тестування з математики, в якому взяли участь 466 випускників, проходило на базі Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Іллінецької загальноосвітньої школи I – IIІ ступенів №1, Іллінецького державного аграрного коледжу.

Перед початком тестування в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. У пунктах тестування створено належні умови із дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Сподіваємося, що наші одинадцятикласники отримають гарні результати.

Наступні тести, які будуть складати випускники: 1 червня – українська мова, 4 червня – історія України, 7 червня – фізика, 10 червня – біологія, 15 червня – географія.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування: з хімії – до 4 червня, іноземних мов – до 18 червня, математики/математики (завдання рівня стандарт) та фізики – до 22 червня; української мови/української мови і літератури, історії України та біології – до 25 червня; географії – до 30 червня.

Leave a reply