Сьогодні офіційно представили головного лікаря Іллінецької центральної районної лікарні

Згідно з рішенням 17 сесії  районної ради 7 скликання, яка відбулась 21 липня, головним лікарем Іллінецької центральної районної лікарні призначено Масленчука Миколу Максимовича.  Слід зауважити, що вперше керівник комунальної установи призначався на конкурсній основі. Сесії передувало засідання  конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Іллінецької центральної районної лікарні, створеної районною радою. До складу конкурсної комісії ввійшли представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, депутати районної та обласної ради, очільники Іллінецької та Дашівської об’єднаних територіальних громад, лікарі центральної районної лікарні, представники громадськості.  Для розгляду конкурсній комісії було надано два пакети документів. Крім Миколи Максимовича участь у конкурсі брав і чинний на той час головний лікар – Віктор Насушний. Конкурсанти продемонстрували мультимедійну презентацію стратегічного бачення розвитку центральної районної лікарні.  Дали відповіді на поставлені запитання. Конкурсна комісія ухвалила рішення рекомендувати  внести на розгляд депутатів  районної ради кандидатуру Миколи Масленчука  на посаду головного лікаря Іллінецької центральної районної лікарні. Вже на сесії депутати одноголосним рішенням підтримали призначення Миколи Масленчука головним лікарем центральної районної лікарні.

Представили колективу новопризначеного  керівника закладу охорони здоров’я:  голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк, перший заступник міського голови Олег Дмитрик. Вітаючи Миколу Максимовича з призначенням на посаду, вони побажали йому міцного здоров’я, успішної праці, вагомих здобутків у розбудові закладу. Також висловили сподівання, що нова сходинка в його трудовій діяльності буде успішною, а той професійний досвід, який є у Миколи Максимовича, послужить доброю основою для втілення нових планів  та  ідей задля поліпшення якості надання медичних послуг жителям нашого краю.

Микола Масленчук подякував за довіру та щирі слова й висловив сподівання на підтримку, розуміння і плідну співпрацю.

Масленчук Микола Максимович народився 07.02.1963 року в с. Головниця Гощанського району Рівенської області.

У 1988 році закінчив Вінницький медичний інститут. 1988-1989 роки проходив інтернатуру по хірургії на базі четвертої Вінницької міської лікарні. Свою трудову діяльність розпочав у 1989  році викладачем хірургії в Погребищенському медичному училищі. В Іллінецькій центральній районній лікарні працює з 1991 року. Працював лікарем-хірургом, завідувачем поліклінічного відділення ЦРЛ. З 1999 – заступник головного лікаря Іллінецької центральної районної лікарні  по медичній частині.

Обирався депутатом  районної ради ІІІ та УІ скликань.

Лікар-хірург вищої категорії. Організатор охорони здоров’я вищої категорії.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

 

Leave a reply