Сьогодні відбулося пленарне засідання 3 сесії міської ради 8 скликання

З інформацією на сесії виступив голова Іллінецької міської територіальної виборчої комісії Олег Бондаренко, який повідомив, що у складі депутатського корпусу міської ради відбулись зміни. Так, у зв’язку з обранням Валентини Кравець старостою Жорнищенського старостинського округу та Трохимець Людмили Михайлівни – заступником з питань діяльності виконавчих органів ради їх повноваження припиняються достроково без прийняття рішення Іллінецькою міською радою, оскільки зайняття цих посад згідно із законом несумісне з виконанням депутатських повноважень. Відповідно до постанови Іллінецької міської територіальної виборчої комісії від 17 грудня 2020 року №45 визнано обраними депутатами Іллінецької міської ради наступних за черговістю депутатів – в територіальному виборчому окрузі №4 Павла Зубачевського, члена ВО «Батьківщина», висунутого Вінницькою обласною організацією «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», в територіальному виборчому окрузі №2 – Миколу Масленчука, висунутого Вінницькою обласною організацією політичної партії «Слуга народу». Іллінецька міська територіальна виборча комісія постановою від 17 грудня 2020 року № 46 зареєстровала їх депутатами Іллінецької міської ради. Олег Георгійович привітав депутатів та вручив посвідчення.
Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема розглянули питання «Про обрання постійних комісій Іллінецької міської ради 8 скликання у складі голови і членів комісій». Так головою постійної комісії з питань планування фінансів і бюджету, соціально-економічного розвитку територіальної громади обрано Жанну Вітковську. До складу комісії увійшли депутати міської ради – Максим Бондарчук, Євген Волощук, Леонід Змієвець, Валентина Тарасова, Володимир Ящук.
Віктор Данільченко очолив постійну комісію з питань з питань регламенту, забезпечення законності, протидії корупції, депутатської діяльності та етики, у складі якої працюватимуть Наталія Діденко, Андрій Орел, Надія Суржок.
Олександра Мартинюка обрано головою постійної комісії з питань управління комунальною власністю територіальної громади, торгівельного і побутового обслуговування населення та підприємницької діяльності. Працюватимуть разом з ним у комісії Тетяна Івашківська, Юрій Пастух, Володимир Щерба та представник від політичної партії «Слуга народу».
Олексій Маруненко очолив постійну комісію з питань сільськогосподарського виробництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища у складі 4 депутатів: Сергія Беднарчука, Вадима Когута, Івана Погрібного, Василя Сенчука.
Головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, та соціального захисту населення обрано Дениса Гетьмана. До складу комісії увійшли Альона Вейда, Раїса Гобеляк, Наталія Заболотна та увійде депутат від «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Також депутати своїм рішенням надали згоду на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування».
По завершенню сесії відбулось спільне засідання усіх постійних комісій міської ради. Головуючим на засіданні було обрано голову постійної комісії з питань управління комунальною власністю територіальної громади, торговельного і побутового обслуговування населення та підприємницької діяльності Олександра Мартинюка. У ході спільного засідання депутати детально опрацювали питання, заплановані на 4 сесію міської ради 8 скликання, та рекомендували їх до розгляду на сесії.
Leave a reply