«Соціальна громада» - наближення якісних адміністративних послуг до жителів громади

З 1 вересня у міській раді розпочали роботу спеціалісти з надання соціальних послуг населенню, які ведуть прийом документів на призначення усіх видів державних соціальних допомог, пільг, компенсаційних виплат та житлових субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ. Всього фахівці надають 34 види адміністративних послуг соціального спрямування.

Це стало можливим завдяки підключенню Іллінецької міської ОТГ до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Даний програмний комплекс дозволить пришвидшити в часі отримання мешканцями ОТГ адміністративних послуг соціального характеру, що в свою чергу дасть змогу прискорити прийняття рішення по справі.

На даний час спеціалістами з надання соціальних послуг населенню Іллінецької міської ОТГ прийнято 197 заяв на призначення різних видів державних соціальних, допомог, субсидій та пільг. Видано громадянам 54 довідки про перебування на обліку та щодо одержання соціальних допомог.

Працюють фахівці за звичною для іллінчан адресою: м.Іллінці, вулиця Соборна,25, кабінет 1, приміщення управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації.

 

Leave a reply