Соціальні працівники приймали вітання з професійним святом

У неділю професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі трудівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Напередодні свята, 31 жовтня, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу та розділити чужі турботи, вітали голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
«У цей день всі теплі слова і побажання для вас, – сказав у своєму вітальному слові Володимир Ящук. – Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою. Важко навіть уявити – скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільком людям ви допомогли здолати життєві труднощі, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Щиро дякую вам за працю та зичу міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди, успіхів».
Голова райдержадміністрації Андрій Лисак відзначив, що у нашому районі у цій сфері працюють справжні фахівці для яких чужих проблем не буває, вони дають можливість людям, які потрапили в складні життєві обставини, почуватися соціально захищеними.
За віддане служіння обраній справі, професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята найкращих працівників соціальної сфери відзначено Подяками районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради.
А талановита молодь Іллінеччини, працівники міського будинку культури підготували для винуватців свята цікаву добірку музичних вітань.

Leave a reply