Спеціалісти із соціальних питань міської ради надали віддалено першу адміністративну послугу соціального характеру

Сьогодні спеціалісти із соціальних питань міської ради, завдяки обладнанню «Мобільний кейс», котре отримали за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги Програма EGAP, надали першу адміністративну послугу віддалено. Завітали  вони до жителя нашої громади з с.Паріївка. Все своє життя Микола Петрович пропрацював у сільському господарстві. Цьогоріч йому виповнилось 80 років. Здоров’я вже підводить пенсіонера, старенькому важко ходити. То ж він не може приїхати в Іллінці, щоб подати необхідний пакет документів на призначення субсидії.  Микола Петрович не лише отримав усі необхідні консультації з питань призначення субсидії, а й через мобільну валізку фахівці подали необхідні документи. 
Про те, що Микола Петрович потребує такої допомоги розповіла соціальний працівник Надія Поліщук, яка звернулася до ЦНАПу та залишила заявку.
Нагадуємо, кожен може допомогти людям, які за віком чи станом здоров’я не можуть отримати послуги в приміщенні ЦНАПу. Варто лише звернутись до спеціалістів із соціальних питань міської ради у Центр надання адміністративних послуг (м.Іллінці, Соборна, 22), залишити заявку та надати документи, які підтверджують право отримати адміністративну послугу віддалено. 
 
 
Leave a reply