Спільні мистецькі заходи у «Проліску»

У КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» традиційними стали спільні мистецькі заходи із іншими педагогічними та творчими колективами Іллінецької міської об’єднаної громади.

В період новорічно – різдвяних свят до «Проліска» із мистецькими заходами завітали:

  • Зразковий танцювальний колектив «Фантазія», переможець та лауреат обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, керівник Тетяна Проданець, який подарував працівникам та дітям зустріч із видом мистецтва, де художні образи створюються засобами пластичних рухів тіла – танцем.
  • Вокальний ансамбль «Зорі» Іллінецького навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2», лауреат Всеукраїнських конкурсів, дипломант обласних і районних конкурсів, керівник Валентина Скарбовійчук, який представив для дорослих та дітей українські народні та авторські пісні, презентував пісню, як жанр мистецтва.
  • Керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Наталя Гулеватенко та Наталія Сігнаєвська провели два мистецькі заходи із дітьми старших груп «Проліска», під час яких діти удосконалювали свої вміння, знання та навички в образотворчій діяльності. Керівники гуртків Центру щоразу підбирають для роботи із дітьми вироби, які технічно доступні для дітей, але мають в кінцевому результаті вигляд складних та об’ємних поробок, що значно підвищує самооцінку дітей та стимулює до подальших занять образотворчою діяльністю.

Гарні, талановиті, успішні учасники вокального  та танцювального колективів – найкращий приклад учнівської молоді для малюків. Кожен із них є успішним і в інших частинках свого учнівського або особистого життя: у навчанні, у спорті, у різних жанрах мистецтва, у волонтерському русі, тощо. Дошкільники під час таких творчих зустрічей навчаються тому, що досягнути успіху можливо лише працею та старанністю.

Не всі вікові групи КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» мають можливість відвідувати мистецькі та творчі заходи, виставки, установи Іллінецької громади, тому проведення спільних заходів саме такого формату на базі КЗ Іллінецький ДНЗ  №2 «Пролісок» дозволяє знайомити із усіма жанрами світу мистецтва дітей від самих найменших вихованців – малюків.

Leave a reply